Ningbo Lingsheng Power Technology CO., LTD

Producent profesjonalnych narzędzi do napinania linii napowietrznych, dostawca narzędzi do przeciągania kabli podziemnych.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Ningbo Lingsheng Power Technology CO.,LTD

Orzecznictwo
dobra jakość Narzędzia do kabli podziemnych na sprzedaż
dobra jakość Narzędzia do kabli podziemnych na sprzedaż
Chciałbym powiedzieć, że już zaczęłam dystrybuować katalog firm wietnamskich w celu przesyłania energii elektrycznej i wszystkich firm

—— Pan Guillermo

Dziękujemy za wsparcie, otwórz nasz rynek Kenii większy i lepszy.

—— Pan Jan

Narzędzia do podziemnego ciągnięcia kabli działają bardzo dobrze. Zamierzam przedstawić innym firmom lokalnie.

—— Pan Ara Minasian

Im Online Czat teraz

Ningbo Lingsheng Power Technology CO.,LTD

1 2 3 4 5 6 7 8
Ningbo Lingsheng Power Technology CO.,LTD Ningbo Lingsheng Power Technology CO.,LTD Ningbo Lingsheng Power Technology CO.,LTD Ningbo Lingsheng Power Technology CO.,LTD Ningbo Lingsheng Power Technology CO.,LTD Ningbo Lingsheng Power Technology CO.,LTD Ningbo Lingsheng Power Technology CO.,LTD Ningbo Lingsheng Power Technology CO.,LTD
Magazyn

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : Lingsheng
Ilość pracowników : 180~200
Coroczne wyprzedaże : 10MUSD-18M
Rok założenia : 2000
pc Export : 80% - 90%
Ningbo Lingsheng Power Technology CO., LTD

Ningbo Lingsheng Power Technology Co., Ltd. jest działem badawczo-rozwojowym, produkcyjnym i sprzedażowym: blok strunowy, uchwyt do podnoszenia, uchwyt do drutu, stojak na szpulę, wózki inspekcyjne, narzędzia do dokręcania, złącze, szekla, podnośnik, płyty główne do przewodów, złącza skarpet siatkowych, wciągarka napędzana, prasa oraz inne firmy z branży narzędzi i urządzeń do budowy elektroenergetyki. Jednocześnie przedstawiciele różnych importowanych narzędzi budowlanych i urządzeń energetycznych.

Zaleta lokalizacji Ningbo Lingsheng

Firma zajmuje powierzchnię ponad 28000 metrów kwadratowych, obszar budowy ponad 8000 metrów kwadratowych, firma znajduje się w Zhejiang Fenghua Economic Development Zone Xiwu Park, z trzema zjazdami z autostrady Fenghua, 20 kilometrów od obszaru miejskiego Ningbo, 20 kilometry od lotniska Ningbao Leshe, 18 kilometrów od krajowego malowniczego Xikou na poziomie AAAA, 30 kilometrów od międzynarodowego portu głębinowego - portu Beilun.

Zakład produkcyjny Ningbo Lingsheng

Firma jest wyposażona w wysoce precyzyjne pionowe centrum obróbkowe, poziome centrum obróbkowe, honownice CNC, tokarki CNC, frezarki CNC i inne zaawansowane urządzenia, również wyposażone w dużą poziomą tokarkę, tokarkę, wykrawarkę, dźwignia dużą dźwignię i maszynę do polerowania, spawarka elektryczna i inne urządzenia ogólne, a także projektowanie i produkcja nylonowych maszyn do odlewania kół oraz inne specjalne urządzenia i instalacje technologiczne.

Patenty i certyfikaty jakości Ningbo Lingsheng

Profesjonalne możliwości badawczo-rozwojowe są podstawą innowacji produktów i postępu technologicznego. Wiele produktów tej grupy ma własne prawa własności intelektualnej. Otrzymali 6 patentów na wynalazki, prawie 20 patentów na wzory użytkowe i projekty . I wiele razy ujęte w planie produkcji nowego produktu w gminie Ningbo i nowym kluczowym planie krajowym.

W oparciu o wdrożenie systemu zarządzania jakością ISO9000 firma realizuje specjalny system zarządzania TS16949 dla przemysłu motoryzacyjnego na wyższym poziomie.

Szczegóły kontaktu
Ningbo Lingsheng Power Technology CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Ms. Cathy

Tel: 15958291731

Faks: 86--88968307

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)