Tel:
Chiny Narzędzia do przeciągania kabli elektrycznych producent
NINGBO YKER ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD

Profesjonalny producent linii napowietrznych;

Undergroud Cable Pulling Tools dostawca.

Dom

NINGBO YKER ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Narzędzia do kabli podziemnych na sprzedaż
dobra jakość Narzędzia do kabli podziemnych na sprzedaż
Opinie klientów
Chciałbym powiedzieć, że już zaczęłam dystrybuować katalog firm wietnamskich w celu przesyłania energii elektrycznej i wszystkich firm

—— Pan Guillermo

Dziękujemy za wsparcie, otwórz nasz rynek Kenii większy i lepszy.

—— Pan Jan

Narzędzia do podziemnego ciągnięcia kabli działają bardzo dobrze. Zamierzam przedstawić innym firmom lokalnie.

—— Pan Ara Minasian

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Pokaż roślin

  Firma jest wyposażona w bardzo precyzyjne pionowe centrum obróbkowe, poziome centrum obróbkowe, honownicę CNC, tokarkę CNC, frezarkę CNC i inne zaawansowane urządzenia, również wyposażone w dużą poziomą tokarkę, tokarkę, wykrawarkę, dźwignia dużą dźwignię i maszynę do polerowania, spawarka elektryczna i inne urządzenia ogólne, a także projektowanie i produkcja nylonowych kółek do kół oraz inne specjalne urządzenia i instalacje technologiczne.

  NINGBO YKER ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD

  NINGBO YKER ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD

   

   

   

   

   
   
   
   
 • OEM / ODM
  Wszystkie produkcje są wykonane zgodnie z Manal Book i arkuszem kontroli jakości ... 5S

  Firma jest wyposażona w wysoko precyzyjne pionowe centrum obróbkowe, poziome centrum obróbkowe, szlifierkę CNC, tokarkę CNC, frezarkę CNC i inne zaawansowane urządzenia, również wyposażone w dużą tokarkę poziomą, tokarkę, wykrawarkę, duży dźwig i kołowrotek, spawarka elektryczna i inny ogólny sprzęt, a także projektowanie i produkcja maszyn do odlewania kół nylonowych i innych specjalnych urządzeń do przetwarzania i instalacji technologicznych.

  W oparciu o wdrożenie systemu zarządzania jakością ISO9000 firma realizuje specjalny system zarządzania TS16949 w przemyśle samochodowym na wyższym poziomie.

 • R & D
  Istniejące w firmie metody testowania są w dobrym stanie, sprzęt detekcyjny jest zaawansowany i kompletny, firma stworzyła pomieszczenie pomiarowe, laboratorium, wyposażone w poziomą maszynę do prób rozciągania, próby rozciągania, pionową podnośnikową uniwersalną maszynę testującą, tester twardości, sól urządzenie do testowania natryskowego, zintegrowane urządzenie do testowania hydraulicznego i testowania, od kontroli surowca do kontroli produktów w fabryce, może w pełni zagwarantować kontrolę jakości części i wydajności produktu.

  Profesjonalne możliwości badawczo-rozwojowe stanowią przesłankę innowacyjności produktu i postępu technologicznego. Wiele produktów grupy ma własne prawa własności intelektualnej. Uzyskali 6 patentów na wynalazek, prawie 20 patentów na wzory użytkowe i wzory. I wiele razy uwzględniony w nowym planie produkcji próbnej produktu komunalnego Ningbo i nowym kluczowym planie produktu krajowego.

   

Szczegóły kontaktu
NINGBO YKER ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Ms. Cathy

Tel: 15958291731

Faks: 86--65938159

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

NINGBO YKER ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD
OBSZAR PRZEMYSŁOWY NINGBO XIANGSHAN
Tel:86--15958291731
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Narzędzia do przeciągania kabli elektrycznych dostawca. © 2018 - 2020 electricalcablepullingtools.com. All Rights Reserved.